I MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ - 24.04.2017 r.

Drukuj
Utworzono: środa, 17, maj 2017 Monika Lemko

bezNazwy3Z okazji Dnia Otwartego Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku nauczyciele w-f zorganizowali I Turniej Piłki Nożnej Halowej dla szkół gimnazjalnych. W rozgrywkach rywalizowały drużyny reprezentujące Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum nr 4 z Sanoka oraz reprezentacja naszej szkoły. Mecze rozegrane zostały systemem każdy z każdym, pod bacznym okiem sędziego Bernarda Sołtysika. Wszystkie mecze odbyły się w bardzo przyjaznej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play. Zdecydowanie najlepszą drużyną, okazali się uczniowie reprezentujący Gimnazjum nr 1, którzy odnieśli trzy zwycięstwa zdobywając komplet 9 pkt. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z Gimnazjum nr 3. Na III miejscu uplasowali się uczniowie reprezentujący ZS nr 5, a na IV miejscu drużyna z Gimnazjum nr 4. Należy zaznaczyć, że w Turnieju startowała jedna dziewczyna Karolina Szewerniak, w drużynie naszej szkoły. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami oraz słodkościami. Zwycięska drużyna dodatkowo otrzymała nagrody rzeczowe w postaci albumów. Najlepszym zawodnikiem został wybrany i nagrodzony Łukasz Gadomski z Gimnazjum nr 1

Więcej zdjęć pod linkiem https://www.facebook.com/pg/zs5sanokpl/photos/?tab=album&album_id=1308157392609089

Saturday the 26th - . Powered by 888 poker bonus code